Zjazd Absolwentów

Z okazji 25-lecia szkoły wydaliśmy książkę, która przedstawia naszym zdaniem najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Książka została opracowana i wydana dzięki środkom pozyskanym z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, a cały nakład został przekazany zaproszonym gościom podczas naszego Jubileuszu. Wiemy jednak, że książka ta wzbudziła zainteresowanie wśród osób związanych z naszą szkołą dlatego też zdecydowaliśmy się na dodruk tej publikacji. Ponieważ książkę można już zakupić w sekretariacie wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu osobiście lub mailowo na adres: irebisz@liceumlaszczow.eu
Szczegółowe informacje na temat zakupu znajdują się na stronie https://liceumlaszczow.eu/index.php/absolwenci/zjazd-absolwentow
Konto do wpłaty: 
32 1240 2832 1111 0010 4945 6559
Cena książki: 30 PLN
Koszty przesyłki: 18 PLN
 

Pierwszy Zjazd Absolwentów 2023.

W roku 2023 planujemy zorganizować pierwszy Zjazd Absolwentów. Szczegóły będziemy podawali na bieżąco

Planowany Zjazd Absolwentów z okazji
25-lecia powstania Liceum
Pismo do pobrania

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *