Co oferujemy naszym uczniom?

Tylko w naszej szkole znajdziesz:

Współfinansowany dojazd

- W zależności od odległości dojazdu dopłata do biletu miesięcznego lub dowozu szkolnymi busami.

Stypendia

w naszej szkole możesz dostać stypendium naukowe, za zaangażowanie społeczne i stypendium sportowe.

Program Grantowy

Uczniowie mają możliwość realizacji swoich pomysłów, a pieniądze na ich realizację zapewnia szkoła. Uczniowie w wyniku głosowania wybierają projekty, które są realizowane. Szczegóły znajdziesz w zakładce "Uczniowie".

Klub młodzieżowy i strefa relaksu.​

Jest to specjalna przestrzeń, gdzie młodzież może spędzać czas w ramach czasu wolnego.

Indywidulany tok nauczania.

U nas uczniowie mają bardzo duży wpływ na to jakich przedmiotów będą się uczyli w ramach rozszerzeń. Jeżeli nasze profile nie odpowiadają Tobie. Możesz je sam zmienić. Oczywiście w ramach obowiązujących przepisów prawa. O szczegółach dowiesz się w sekretariacie szkoły.

Współpracę z uczelniami wyższymi.

Nasza szkoła współpracuje z uczelniami wyższymi. Dzięki temu uczniowie mogą korzystać z działań skierowanych do szkól partnerskich tj. dni otwarte, zajęcia prowadzone przez kadrę naukową uczelni. Uczelnie partnerskie znajdziesz w zakładce "Współpraca".

Współpracę zagraniczną.

Bardzo dynamicznie współpracujemy z instytucjami i szkołami zagranicznymi. Obecnie są to podmioty z Niemiec, Gruzji, Ukrainy.